Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Doktoranci/doktoraty

Szkoła Doktorska - Aktualności

Profesor Daniel Kalinowski we wrześniowym "Kurierze Bytowskim"

W jednym z wrześniowych numerów "Kuriera Bytowskiego" pojawił się wywiad z prof. Danielem Kalinowskim, dyrektorem Szkoły Doktorskiej Akademii Pomorskiej w Słupsku, na temat nowego cyklu Konferencji Kaszuboznawczych, współorganizowanych przez Muzeum Zachodniokaszubskie, Instytut Kaszubski oraz naszą Uczelnię, które mają za sobą już ponad dwudziestoletnią tradycję!

20.09.2022
I Międzynarodowe Sympozjum "Na styku kultur. Kaszubi i inne narody"

Niemiecki Instytut Historyczny w Warszawie, Szkoła Doktorska Akademii Pomorskiej w Słupsku, Instytut Slawistyki Akademii Nauk Republiki Czeskiej w Pradze, Instytut Polski w Pradze oraz Polska Parafia w Pradze pw. św. Jana Pawła II zapraszają na I Międzynarodowe Sympozjum "Na styku kultur. Kaszubi i inne narody" Praga – 3-4 października 2022 roku.

15.09.2022
XXI Konferencja Kaszuboznawcza "Literatura kaszubsko-pomorska w czasach 'Solidarności' i stanu wojennego"

Serdecznie zapraszamy na konferencję, która odbędzie się w Bytowie, w Muzeum Zachodniokaszubskim w dniach 16-17 września 2022 r.

07.09.2022
III Konferencja naukowa z cyklu Ekologia w dyskursie

Zapraszamy serdecznie na konferencję, która odbędzie się 12 maja 2022 roku o godz. 9.00 w auli 414, budynek przy ul. Bohaterów Westerplatte 64.

09.05.2022
Weź udział w Hackathonie!

Politechnika Gdańska wraz z firmą Absiskey Polska serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Hackathonie.

Warsztaty z przygotowywania wniosków grantowych oraz analizy przebiegu rozmów kwalifikacyjnych w konkursach organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki

Oferowane przykłady dotyczą wniosków złożonych (niefinansowanych i finansowanego) w konkursach Narodowego Centrum Nauki. W warsztatach mogą brać udział doktoranci, którym dedykowana jest działalność, a także pracownicy. Uczestnicy w ramach warsztatów otrzymują między innymi: merytoryczne części wniosku, recenzje ekspertów oraz zapis tekstowy przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.