Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Doktoranci/doktoraty

Szkoła Doktorska - Aktualności

III Konferencja naukowa z cyklu Ekologia w dyskursie

Zapraszamy serdecznie na konferencję, która odbędzie się 12 maja 2022 roku o godz. 9.00 w auli 414, budynek przy ul. Bohaterów Westerplatte 64.

09.05.2022
Weź udział w Hackathonie!

Politechnika Gdańska wraz z firmą Absiskey Polska serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Hackathonie.

Warsztaty z przygotowywania wniosków grantowych oraz analizy przebiegu rozmów kwalifikacyjnych w konkursach organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki

Oferowane przykłady dotyczą wniosków złożonych (niefinansowanych i finansowanego) w konkursach Narodowego Centrum Nauki. W warsztatach mogą brać udział doktoranci, którym dedykowana jest działalność, a także pracownicy. Uczestnicy w ramach warsztatów otrzymują między innymi: merytoryczne części wniosku, recenzje ekspertów oraz zapis tekstowy przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Kurs Academic Research Made Easy

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta otworzyła rekrutację!

Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta ogłosiła nabór do programów stypendialnych umożliwiających realizację projektu badawczego i/lub dydaktycznego lub studiów w USA. Jednocześnie Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta przyjmuje też wnioski do programu pozwalającego na goszczenie amerykańskich specjalistów w polskich instytucjach.

29.03.2022
NAWA PRELUDIUM BIS 2, czyli wsparcie dla doktorantów

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza otwarcie naboru wniosków w programie umożliwiającym realizowanie zagranicznych staży doktorskich - NAWA PRELUDIUM BIS 2. Do rozdania w tej edycji programu jest 12 mln zł.

29.03.2022