Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Doktoranci/doktoraty

Weź udział w Hackathonie!

Politechnika Gdańska wraz z firmą Absiskey Polska serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Hackathonie.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Framework Partnership Agreement on Copernicus User Uptake (FP CUP) oraz dotyczy wykorzystania danych i produktów serwisów programu Copernicus.

Jeśli jesteś Studentem lub Doktorantem Uczelni, zgłoś się do 4 maja (tryb zdalny).

Nagrody:
- pieniężne, w kwocie 4,000 PLN
- 3-dniowa wycieczka do kosmicznej Tuluzy
- vouchery o wartości 1,000 Euro i 500 Euro, obejmujące przetwarzanie danych i transfer wewnątrz platformy Orbify, co umożliwi zwycięzcom dalszą budowę i rozwój swoich aplikacji, a także testowanie ich z pierwszymi klientami bez konieczności ponoszenia inwestycji finansowych.

W ramach FP CUP Hackathon zmierz się z wyzwaniami i opracuj aplikację/demo rozwiązania, które może wesprzeć przedstawicieli jednostek administracji publicznej w realizacji Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji (RIS) w Twoim województwie.

Szczegóły znajdziesz na: https://fpcup.pl/hackathon/