Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Doktoranci/doktoraty

Kurs Academic Research in English Made Painless

Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie Academic Research in English Made Painless z native speakerem-naukowcem z USA (absolwentem prestiżowego George Mason University).

W toku kursu:

Opanujesz narzędzia i techniki badawcze, które pozwolą Twoim anglojęzycznym pracom osiągnąć najwyższy poziom naukowości

Poznasz różne typy wyszukiwarek i trików ułatwiających skuteczne wyszukiwanie źródeł

Dowiesz się, jak organizować swoje badania i rozwijać swój własny rytm i styl badań w języku angielskim

Dowiesz się, jak budować swoje anglojęzyczne argumenty naukowe i popierać je dowodami

Damy Ci też szansę na poprawę fragmentów Twojego autorskiego tekstu naukowego! Jeśli zechcesz przesłać nam tekst naukowy nad którym pracujesz wraz z formularzem rejestracyjnym, to zostanie on poprawiony i skomentowany przez prowadzącego w ostatni dzień kursu w ramach sesji warsztatowej.

Termin kursu: 17-19 grudnia 2021 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w niedzielę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 8 grudnia 2021. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/NRCmNjgQ