Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Doktoranci/doktoraty

Szkoła Doktorska - Aktualności

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE

Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w intensywnym, synchronicznym i certyfikowanym weekendowym kursie przygotowującym do egzaminu FCE (First Certificate Exam) – "FCE Made Simple" – prowadzonym przez dwójkę wykwalifikowanych native speakerów ze Stanów Zjednoczonych.

30.11.2021
Kurs Academic Research in English Made Painless

Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie Academic Research in English Made Painless z native speakerem-naukowcem z USA (absolwentem prestiżowego George Mason University).

30.11.2021
Granty naukowe Fundacji Kościuszkowskiej

Fundacja Kościuszkowska w ramach Exchange Program to The USA, ogłasza nabór wniosków o granty naukowe na prowadzenie projektów badawczych i rozwojowych w amerykańskich ośrodkach naukowych w roku akademickim 2022/2023.

Nabór wniosków do programu NAWA PRELUDIUM BIS 1

Celem programu NAWA PRELUDIUM BIS 1 jest wspieranie międzynarodowej mobilności doktorantów poprzez umożliwienie im realizacji staży zagranicznych, związanych z uczestnictwem w projektach badawczych w ramach konkursu Narodowego Centrum Nauki PRELUDIUM BIS 1

08.11.2021
Nabór do Programu wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej 2022/23 otwarty!

NAWA zaprasza studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich z polskich uczelni do składania wniosków do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców – OFERTA WYJAZDOWA.

08.11.2021
Polsko-Amerykańskiej Komisja Fulbrighta "TopMinds".

"TopMinds" to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom i naukowczyniom drzwi do międzynarodowej kariery. Dotychczas odbyły się już cztery edycje programu, z których skorzystało ponad 150 młodych osób oraz ich mentorów i mentorek!

19.10.2021