Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Doktoranci/doktoraty

Szkoła Doktorska - Aktualności

Sympozjum "Święta Rozalia i święty Roch"

Szkoła Doktorska Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku mają zaszczyt zaprosić w dniu 1 grudnia 2022 roku na sympozjum pt.: Święta Rozalia i Święty Roch. Patroni zdrowia – „święte rodzeństwo od zarazy”, w Białym Spichlerzu w Słupsku.  ul. Szarych Szeregów 12.

14.11.2022
Academic Writing Made Easy

Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie Academic Writing Made Easy z native speakerem-naukowcem z USA (absolwentem prestiżowego George Mason University), Johnem Patrickiem Higginsem.

03.11.2022
Sesja naukowa NIEMEN NON STOP

Sesja naukowa NIEMEN NON STOP X: Single, epki, pocztówki, kasety…

17.10.2022
Zakończenie konferencji "Na styku kultur. Kaszubi i inne narody"

W stolicy Czech zakończyła się właśnie I Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Na styku kultur. Kaszubi i inne narody", której współorganizatorami były: Niemiecki Instytut Historyczny w Warszawie, Instytut Slawistyki Akademii Nauki Republiki Czeskiej oraz Szkoła Doktorska Akademii Pomorskiej w Słupsku.

05.10.2022
II Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa “Instrukcja obsługi strachu”

Serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową “Instrukcja obsługi strachu”. Wydarzenie odbędzie się w formie online w dniach 20 i 21 października 2022 roku na platformie Microsoft Teams.

30.09.2022
Profesor Daniel Kalinowski we wrześniowym "Kurierze Bytowskim"

W jednym z wrześniowych numerów "Kuriera Bytowskiego" pojawił się wywiad z prof. Danielem Kalinowskim, dyrektorem Szkoły Doktorskiej Akademii Pomorskiej w Słupsku, na temat nowego cyklu Konferencji Kaszuboznawczych, współorganizowanych przez Muzeum Zachodniokaszubskie, Instytut Kaszubski oraz naszą Uczelnię, które mają za sobą już ponad dwudziestoletnią tradycję!

20.09.2022