Aktywna Akademia Godło

Doktoranci/doktoraty

Szkoła Doktorska - Aktualności

Konferencja  "Ekologia w dyskursie. Wokół animal studies"

Konferencja "Ekologia w dyskursie. Wokół animal studies"

Do uczestnictwa zapraszamy tak doświadczonych naukowców jak i studentów oraz doktorantów.

14.06.2021
Nabory wniosków w programach: Bekker NAWA i Ulam NAWA

Otwieramy nabory wniosków w programach wspierających międzynarodową mobilność akademicką: Bekker NAWA i Ulam NAWA.

Granty Interwencyjne NAWA - otwarty nabór wniosków

Ogłaszamy drugą edycję programu Granty Interwencyjne NAWA. W programie dofinansowanie nawet do 300 tys. zł otrzymają projekty naukowców, których realizacja przyczyni się do rozwiązania bieżących, kluczowych dla społeczeństwa, problemów naukowych.

10.05.2021
Weekendowy kurs z naukowego pisania w języku angielskim

Center For American Studies zaprasza do udziału w intensywnym weekendowym kursie z naukowego pisania w języku angielskim z amerykańskim naukowcem (absolwentem prestiżowego George Mason University): Academic Research in English Made Painless!

10.05.2021
Zapraszamy na warsztaty z przygotowywania wniosków grantowych oraz analizy przebiegu rozmów kwalifikacyjnych w konkursach organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki.

Oferowane przykłady dotyczą wniosków złożonych (niefinansowanych i finansowanego) w konkursach Narodowego Centrum Nauki.

23.04.2021
Zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID - Studenci/Doktoranci

Zachęcamy studentów oraz doktorantów do wypełnienia ankiety dotyczącej woli poddania się szczepieniu.

14.04.2021