Aktywna Akademia Godło

Doktoranci/doktoraty

Zapraszamy na III Interdyscyplinarną Konferencję Naukową z cyklu (Re)konstrukcje codzienności wychowania

Szanowni Państwo,  Wydział Nauk o Wychowaniu i Katedra Pedagogiki Społecznej (Uniwersytet Łódzki) oraz Instytut Filologii i Katedra Filologii Polskiej (Akademia Pomorska w Słupsku) mają zaszczyt zaprosić Państwa na III Interdyscyplinarną Konferencję Naukową z cyklu (Re)konstrukcje codzienności wychowania na temat Ciało i cielesność – obecność i nieobecność w codzienności wychowania, która odbędzie się online w d ...

Szanowni Państwo, zapraszam do rejestracji na II Ogólnopolską Konferencję Naukową "Motyw kobiety - matki, bohaterki, opiekunki...", która odbędzie się online 18 września 2020 r. Konferencja realizowana jest z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa  Morze, Pomorze i my – na przestrzeni dziejów

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Morze, Pomorze i my – na przestrzeni dziejów

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową Morze, Pomorze i my – na przestrzeni dziejów

27.01.2020
Konferencja - Rekonstrukcje zmian środowiska w oparciu o badania osadów jeziorno-torfowiskowych Polski północnej i osadów klifowych.

Zaproszenie na XI Sesję Paleolimnologiczną

10.01.2020
Stypendium doktoranckie

Od dnia 3 grudnia  2019 roku w Biurze ds. Studentów przy ul. Bohaterów Westerplatte 64, pokój nr 320 (II piętro) wydawane będą decyzje dotyczące