Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Dla biznesu

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Webinar UMWP: „VUCA – zarządzanie i skuteczność w czasach zmienności"

20.05.2021, godz. 10:00 – 13:45

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza do udziału w trzecim cyklu bezpłatnych spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo-rozwojowy?”, organizowany w ramach projektu Smart Progress. 

 

Najbliższe spotkanie tematyczne pn.: „VUCA – zarządzanie i skuteczność w czasach zmienności” będzie dotyczyć zarządzania w zmiennych warunkach rynkowych. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać przedsiębiorstwem w świecie dynamicznych zmian, destabilizacji i przełomowych innowacji, poznają podstawowe definicje i praktyczne narzędzia wspierające biznes. Ekspert – Paula Wąsowska, DBA, przedstawi praktyczne przykłady organizacji charakteryzujących się adaptacyjnością do zmian. W ramach spotkania uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie wykorzystać dynamikę zmiany oraz poznają koncepcję VUCA i VUCA PRIME. W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi” z ekspertem.

 

Data: 20 maja 2021, godz. 10:00 – 13:45

Rejestracja za pośrednictwem formularza: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ow85KKZC7kipw5YDoAwSpYeRcgWcnMxFj6a3ZZWKTFtUMENIOEJZVFBZVUZNQVEzUkxDVEUxS1pSTC4u

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia przez Wykonawcę webinarium – Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną

 

Zachęcamy Państwa również do śledzenia strony https://drg.pomorskie.eu/smart-progres na której pojawiają się informacje o bieżących wydarzeniach i działaniach, podejmowanych w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

Znajdziesz nas tutaj