Aktywna Akademia Godło

Dla biznesu

Webinar UMWP: „Cyfryzacja biznesu sposobem na rozwój firm w czasie kryzysu” – 27 maja 2021, godz. 10:00 – 13:45

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza do udziału w trzecim cyklu bezpłatnych spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo-rozwojowy?”, organizowany w ramach projektu Smart Progress.

25.05.2021
Zaproszenie na bezpłatne szkolenie online: "Czy warto znać podstawy wyceny technologii (WNiP)?"

OPTeam i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online: „Czy warto znać podstawy wyceny technologii (WNiP)?”, które odbędzie się 27 maja bieżącego roku.

17.05.2021
X Ogólnopolska Konferencja PACTT

Zapraszamy do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji PACTT, która odbędzie się na platformie Zoom w dniach 20-21 maja br.

13.05.2021
Webinar UMWP: „VUCA – zarządzanie i skuteczność w czasach zmienności"

20.05.2021, godz. 10:00 – 13:45

13.05.2021
Szkolenie "Proces ochrony własności intelektualnej, w tym procedury patentowe"

Serdecznie zapraszamy na zorganizowane przez Urząd Patentowy RP szkolenie "Proces ochrony własności intelektualnej, w tym procedury patentowe" dedykowane specjalnie dla pracowników Akademii Pomorskiej w Słupsku, Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz współpracujących z naszymi uczelniami przedsiębiorców.

10.05.2021
Spotkanie przedstawicieli Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku w sprawie wspólnej realizacji projektu Interdyscyplinarny Inkubator Przedsiębiorczości 4.0

W dniu 04 lutego 2021 r. odbyło się spotkanie robocze w sprawie wspólnej realizacji projektu Interdyscyplinarny Inkubator Przedsiębiorczości 4.0 przedstawicieli Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku.

10.05.2021