Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Zmieniamy się - nowa wizualizacja

Zmieniamy się - nowa wizualizacja

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy i oczekiwaniom społeczeństwa, wraz z biegiem lat zmienialiśmy kierunek i misję naszej Uczelni.

Wzbogacaliśmy naszą ofertę o nowe kierunki kształcenia. Dziś Akademia Pomorska w Słupsku jest jedyną państwową uczelnią na Pomorzu Środkowym już z 50-letnią tradycją.

        Ostatni rok w naszej Uczelni był czasem dynamicznych zmian oraz wyzwań. Kamieniem milowym okazało się powstanie dwóch nowych wydziałów, a także wielomilionowe dofinansowanie w projekcie SOA – Słupskiego Ośrodka Akademickiego. To właśnie  z nim wiążemy nadzieje na rozwój innowacyjnych specjalności oraz nowoczesnych pracowni, w których zamierzamy uczyć praktyków, co sprawi, że nasi absolwenci doskonale odnajdą się na rynku pracy.

        Szukaliśmy najlepszego sposobu, aby pokazać młodym ludziom Akademię Pomorską jako uczelnię, która kształci na wysokim poziomie i jest ośrodkiem nowoczesnym, stawiającym na rozwój i najnowsze technologie.

         Chcieliśmy, aby nowa identyfikacja wizualna Uczelni wywoływała pozytywne skojarzenia zarówno w gronie społeczności akademickiej, jak i wśród młodzieży, do której kierujemy swoją ofertę. Celem nowego  logo jest prezentacja tego, że jesteśmy uczelnią idącą z duchem czasu, a jednocześnie możemy poszczycić się bogatą, 50-letnią tradycją. Właśnie ten jubileusz stanowi dobry powód i motywację do zainicjowania zmian, także tych widocznych poza murami naszej Uczelni.

 

Znajdziesz nas tutaj