Zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową

Miło nam poinformować, że Akademia Pomorska w Słupsku jest współorganizatorem Międzynarodowej Konferencji Naukowej “Language Teacher Education and English Language Teaching”, która odbędzie się w dniach 8-10.04.2019 w Antalyi (Turcja).

Konferencja jest podsumowaniem Międzynarodowego Projektu ILTERG (International Language Teacher Education Research Group). Jego koordynatorem jest Gazi University (Turcja), natomiast partnerami projektu są Akademia Pomorska Słupsk, University of Evora (Portugalia) i Boğaziçi University (Turcja).

Osobami odpowiedzialnymi za organizację konferencji z ramienia Akademii Pomorskiej są dr hab. Dorota Werbińska, prof. AP, dr Małgorzata Ekiert oraz dr Idalia Smoczyk-Jackowiak z Zakładu Filologii Angielskiej naszej Uczelni. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie: