Zaproszenie na konferencję naukową

Zapraszamy studentów Akademii Pomorskiej na konferencję naukową pt. „Dźwięk - Słowo - Obraz ... i inne Muzy" w ramach 13. edycji Festiwalu Młodych Talentów NIEMEN NON STOP.

Jej tematem jest zjawisko wielości sztuk, ich rodzajów, przenikania się różnych konwencji i stylów w twórczości Czesława Niemena.Prowadzenie: dr Piotr Chlebowski (Ośrodek Badań nad Twórczością C. Norwida KUL). Udział wezmą: dr Jacek Kurek (Uniwersytet Śląski w Katowicach), dr Radosław Marcinkiewicz (Uniwersytet Opolski), dr Piotr Chlebowski (Katolicki Uniwersytet Lubelski), dr Edyta Chlebowska (Katolicki Uniwersytet Lubelski), prof. Agata Brajerska-Mazur (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie).

Konferencja rozpoczyna się 17 października o godz. 12.00; odbywa się w Akademii Pomorskiej, która jest Partnerem festiwalu,  w gmachu przy ul. Bohaterów Westerplatte 64, w auli - s. 414.W ramach konferencji przewidziana jest przerwa kawowa. Wstęp bezpłatny.

Zob.