KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Udział studentów w Balu Niepodległości

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych, Akademia Liderów RP oraz Stowarzyszenie Młodzi dla Polski to organizatorzy tegorocznego Balu Niepodległości, który odbył się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych

w Warszawie. W gronie zaproszonych Gości był Poseł na Sejm RP z okręgu słupsko-gdyńskiego Piotr Müller.

Nasi studenci Paweł Rudnik i Nataniel Stefanowski, działający w Stowarzyszeniu Młodzi dla Polski Słupsk, podczas tego uroczystego wydarzenia reprezentowali Akademię Pomorską.

Celem uroczystości było zgromadzenie młodych zaangażowanych w działalność społeczną z całej Polski, by wspólnie świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a także wzmocnienie współpracy pomiędzy środowiskami młodzieżowo-akademickimi.

Zob. zdjęcia: