Targi edukacyjne EduDay 2019

6 i 7 marca br. przedstawiciele naszej Uczelni uczestniczyli w targach edukacyjnych EduDay, które odbyły się w Koszalinie, a 7 marca br. w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku.

Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już siedmiokrotnie w pięciu miastach Pomorza, m.in. w Słupsku. Każda z edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów.

Organizowane Targi są przestrzenią wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi a młodzieżą. To niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami uczelni wyższych, dowiedzieć się o nowoczesnych trendach w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym.

Fotogaleria: