Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Studiuj Zarządzanie BIZNES MIĘDZYNARODOWY - studia w języku angielskim

Studiuj Zarządzanie BIZNES MIĘDZYNARODOWY - studia w języku angielskim

Studiuj ZARZĄDZANIE (BIZNES MIĘDZYNARODOWY). Studia w języku angielskim.

Biznes międzynarodowy – to studia w całości realizowane w języku angielskim adresowane do osób, planujących karierę zawodową w przedsiębiorstwach i organizacjach międzynarodowych oraz jako niezależni konsultanci firm, działających na rynku globalnym.

W kształceniu przyszłych menedżerów tej specjalności koncentrujemy się na przekazaniu im najnowszej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Dlatego też dużą uwagę przykładamy, do tego by nasi absolwenci posiadali rozległą znajomość uwarunkowań globalnych, regionalnych i krajowych, a także czynników politycznych, ekonomicznych, prawnych, marketingowych i logistycznych istotnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu międzynarodowego. 


Z uwagi na praktyczny profil studiów, studenci otrzymują wsparcie w znalezieniu wartościowego miejsca odbywania praktyki w przedsiębiorstwach oraz w jednostkach administracji publicznej na rynku lokalnym.

NASI ABSOLWENCI MOGĄ ZNALEŹĆ PRACĘ na stanowiskach kierowniczych w przedsiębiorstwach i organizacjach międzynarodowych jako niezależni konsultanci dla firm działających na rynku międzynarodowy jako specjaliści ds. ekonomicznych, marketingowych i zarządzania, w przedsiębiorstwach różnych branż, organizacjach typu non profit, jednostkach samorządu terytorialnego i instytucjach otoczenia biznesu, zwłaszcza zorientowanych na działalność międzynarodową. 

Znajdziesz nas tutaj