Aktywna Akademia Godło

Studiuj Florystykę ze Sztuką Ogrodową w Akademii Pomorskiej w Słupsku

Program studiów opracowany został wspólnie ze specjalistami z sektora związanego z produkcją i sprzedażą roślin ozdobnych oraz projektowaniem terenów zieleni.

Jest to kierunek dla osób, które chcą:

1. Uzyskać wszechstronną wiedzę i umiejętności praktyczne z obszaru nauk przyrodniczych i rolniczych
  2. Rozwijać zainteresowania związane z tworzeniem dekoracji roślinnych z zakresu florystyki okolicznościowej
  3. Poznawać przyrodnicze uwarunkowania do aranżacji, zagospodarowania i pielęgnacji terenów zielonych
  4. Posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu florystyki i ogrodnictwa
  5. Prowadzić własną działalność gospodarczą

Zapisz się, rekrutacja online trwa ---> https://rekrutacja.apsl.edu.pl

Czy wiesz, że studenci Naszej Uczelni mają możliwość zakwaterowania w Domach Studenta? Osiedle Akademickie znajduje się przy ulicy Arciszewskiego 22a w Słupsku.

Kandydaci na studia, którzy nie maja jeszcze konta na e-Dziakanat zainteresowani zamieszkaniem w Domu Studenta wypełniają poniższy formularz zakwaterowania dla kandydatów na studia: