Aktywna Akademia Godło

Studiuj Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuki Muzycznej (Nauczycielska)

Na tych studiach wraz z rozwijaniem zdolności muzycznych (gra na dwóch instrumentach, emisja głosu, dyrygowanie, podstawy kompozycji i aranżacji) zdobędziesz przygotowanie do pracy w szkole. Osiągniesz realne doświadczenie sceniczne dzięki udziałowi w koncertach i spektaklach realizowanych przez Instytut Muzyki.

Gdzie znajdziesz zatrudnienie?

1. Placówki pozaszkolne - prowadzenie zajęć umuzykalniających
  2. Instytucje kultury i oświaty - instruktor muzyczny, dyrygent zespołów chóralnych i instrumentalnych, muzyk estradowy (wokalista, instrumentalista, aranżer)

Link do rekrutacji:

Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (nauczycielska)  ---> https://rekrutacja.apsl.edu.pl

Marzą się Tobie podróże dookoła świata? Akademia Pomorska w Słupsku jest miejscem, w którym możesz realizować marzenia. Łącz przyjemne z pożytecznym, zwiedzaj nowe miejsca, poznaj miejscową tradycję i kulturę, a wszystko podczas studiowania na zagranicznych uczelniach. Akademia Pomorska w Słupsku oferuje zagraniczne wyjazdy semestralne, zagraniczne praktyki studencie, a także udział w programie „Erasmus +”.