Staż studencki w Brukseli

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” poszukuje studenta/-ki do udziału w dwumiesięcznym stażu (w ramach programu Erasmus+) w Biurze Regionalnym Województwa Pomorskiego w Brukseli.

Przewidziany termin stażu to 1 kwietnia – 31 maja 2019 r. Podczas stażu studenci mogą uzupełnić swoją dotychczasową wiedzę nt. działalności instytucji europejskich, biur regionalnych i przedstawicielstw dyplomatycznych – tak polskich, jak i zagranicznych, działających przy Unii Europejskiej.

Staż w BRWP w Brukseli to także doskonała okazja do poszerzania wiedzy w dziedzinach zainteresowań uczestnika stażu poprzez uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach organizowanych przez instytucje europejskie, NGO, przedstawicielstwa dyplomatyczne, biura regionalne itd.
             Wynagrodzenie w ramach stażu może pochodzić ze środków programu Erasmus+.

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do 15 lutego 2019 roku:  praktyki@pomorskieregion.eu

w tytule wiadomości wpisując ERASMUS BRUKSELA.

Więcej informacji na temat stażu w Biurze Regionalnym Województwa Pomorskiego w Brukseli można znaleźć na stronie internetowej: