Spotkanie z z prof. Vladimirem L. Kvintem

16 maja br. odbyło się spotkanie JM Rektora naszej Uczelni dr. hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP, z prof. Vladimirem L. Kvintem w Akademii Pomorskiej w Słupsku. W spotkaniu tym uczestniczyli także: dr hab. Danuta Gierczyńska, prof. AP, Prorektor ds. Kształcenia i Studentów AP w Słupsku i dr Ewa Matuska z Katedry Zarządzania naszej Uczelni.

Prof. Vladimir L. Kvint jest zagranicznym członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk, wybitnym ekonomistą, teoretykiem i praktykiem zarządzania strategicznego. Od ponad 25 lat jest profesorem nauk strategicznych i systemów zarządzania strategicznego wiodących światowych uniwersytetów: Uniwersytetu Fordham (Nowy Jork), Uniwersytetu Nowojorskiego, Uniwersytetu Amerykańskiego (Waszyngton), Uniwersytetu La Salle (Filadelfia), Babson College (Welles-ley, Massachusetts) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu.

Zob.

Zob. zdjęcia: