Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki
Wybory
2020
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Spotkanie z prof. Krzysztofem Zanussim

Spotkanie z prof. Krzysztofem Zanussim

Profesor Krzysztof Zanussi - polski reżyser i scenarzysta filmowy, teatralny i telewizyjny, producent filmowy, publicysta, pedagog oraz filozof odwiedził Akademię Pomorską. 

W dniu 3 lutego br. JM Rektor dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP wraz z Panią Prorektor ds. Studentów – dr hab. Danutą Gierczyńską, prof. AP uczestniczyli w spotkaniu z wybitnym reżyserem prof. Krzysztofem Zanussim, który w ramach projektu pn. „Wiedzieć, umieć, chcieć” realizowanego przez Akademię – otrzymał zaproszenie ze Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (UTW) oraz Instytutu Pedagogiki (IP) w progi naszej Uczelni. Dyskusję o roli kina w procesach kulturowych i nie tylko poprowadził dr Łukasz Androsiuk.

W auli wypełnionej po brzegi nie zabrakło również władz Słupska w osobach Pani Prezydent Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej oraz Pani Wiceprezydent Marty Makuch. 

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu doktorowi Grzegorzowi Piekarskiemu z IP oraz Pani Wandzie Lenc z UTW za zaangażowanie się oraz organizację ww. spotkania.

Znajdziesz nas tutaj