Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło
Akadamia Pomorska Słupsk

Spływ kajakowy Łupawą (Damno - Żelkowo)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza na Spływ kajakowy Łupawą (Damno - Żelkowo) - imprezę organizowaną w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA 5+”.

UWAGA: zaproszenie do udziału w spływie na Łupawie kierujemy tylko do zaawansowanych (minimum 2 spływy na rzece).

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY nr 1 

1. Osoby zainteresowane udziałem w spływie 26.06.2021 wyślą na adres halina.pilecka@apsl.edu.pl treść - Wyrażam swoją gotowość do udziału w spływie kajakowym w dniu 26.06.2021 – nazwisko i imię.

Taki akces dotyczy tylko jednej osoby. Można jednak zaznaczyć, iż dana osoba chce płynąć z ……….. (podać imię i nazwisko partnera), wtedy jednak partner też musi wysłać deklarację udziału. Czas na wysłanie tego zgłoszenia – do wtorku (22.06) do 15.00. Taki akces nie jest jednoznaczny z zakwalifikowaniem na spływ.  

2. W dalszej procedurze osoba ta, uzyska drogą mailową dokumenty, które po podpisaniu odeśle na adres halina.pilecka@apsl.edu.pl w formie scanu czy jpg, do środy (23.06) do godz. 15.00.

3. Osoby zakwalifikowane na spływ (czyli te, które właściwie wypełniły dokumenty i w terminie je odesłały) zostaną powiadomione KOMUNIKATEM ORGANIZACYJNYM nr 2, że znajdują się na liście uczestników spływu.

Znajdziesz nas tutaj