Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Spływ kajakowy Brdą (Wilkowo k/Miastka – Nowa Brda)

Spływ kajakowy Brdą (Wilkowo k/Miastka – Nowa Brda)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza na spływ kajakowy Brdą (Wilkowo k/Miastka – Nowa Brda).

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY nr 1

1. Osoby zainteresowane udziałem w spływie 15.05.2021 wyślą na adres halina.pilecka@apsl.edu.pl treść - Wyrażam swoją gotowość do udziału w spływie kajakowym w dniu 15.05.2021 – nazwisko i imię.

Taki akces dotyczy tylko jednej osoby. Można jednak zaznaczyć, iż dana osoba chce płynąć z ……….. (podać imię i nazwisko partnera), wtedy jednak partner też musi wysłać deklarację udziału. Czas na wysłanie tego zgłoszenia – do piątku (07.05) do 16.00. Taki akces nie jest jednoznaczny z zakwalifikowaniem na spływ.

2. W dalszej procedurze osoba ta, uzyska drogą mailową dokumenty, które po podpisaniu odeśle na adres halina.pilecka@apsl.edu.pl w formie scanu czy jpg,  do wtorku (11.05) do godz. 13.00.

3. Osoby zakwalifikowane na spływ (czyli te, które właściwie wypełniły dokumenty i w terminie je odesłały) zostaną powiadomione KOMUNIKATEM ORGANIZACYJNYM nr 2, że znajdują się na liście uczestników spływu.

 

Impreza organizowana jest w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA”.

Znajdziesz nas tutaj