Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Rozstrzygnięcie konkursu

Dziękujemy za udział w konkursie "Bioróznorodność i Georóznorodnośc regionu Środkowego Pomorza". Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i upominki a wyróżnione osoby nagrody.

Nadesłane prace będą wydrukowane i wystawione na wystawie pokonkursowej, która będzie dostępna także na stronie internetowej Instytutu w związku z tym prosimy o przesłanie dobrych jakościowo (w wysokiej rozdzielczości) zdjęć konkursowych na adres: piotr.perlinski@apsl.edu.pl

Komisja Konkursowa w składzie:  Dr hab. inż. Anna Jarosiewicz, prof. AP - przewodnicząca, Dr hab. Monika Niska, prof. AP, dr hab. Agnieszka Parzych, prof. AP, dr hab. Halina Tkachenko, prof. AP, dr hab. Dariusz Ficek, prof. AP, Dr Brygida Radawiec,  Dr Piotr Perliński po burzliwej dyskusji podjęli decyzję w sprawie przyznania nagród w następujących kategoriach:

Mała forma filmowa:
Kategoria Szkoła Podstawowa

Natalia Patyna film - „Bioróżnorodność i Georóżnorodność Pomorza Środkowego” 

Szkoła Podstawowa nr.1 im. H. Sienkiewicza w Słupsku

 

Konkurs fotograficzny:
Kategoria Szkoła Podstawowa

Iga Stawasz, zdjęcie „Dębina 2021”

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach

 

Kategoria Szkoła Ponadpodstawowe

Dominika Kolman, zdjęcie „Krajobraz nad jeziorem Czarne”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku

 

Prezentacja wystawy (październik - grudzień) odbędzie się w Budynku Instytutu Biologii i Nauk o Ziemi ul. Arciszewskiego 22B
Dokładny termin rozpoczęcia wystawy prac fotograficznych zostanie podany na naszym FB i stronie Instytutu Biologii i Nauk o Ziemi. 

Znajdziesz nas tutaj