KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło
Rozpoczęły się Słupskie Juwenalia 2019

15 maja br. rozpoczęło się święto studentów Akademii Pomorskiej w Słupsku – Juwenalia 2019. Ich inicjałem był barwny korowód studentów i symboliczne przekazanie kluczy do bram Słupska.

Tradycyjnie, po paradzie studentów kolejnym punktem Juwenaliów był Spływ na "bele czym", a po nim rozpoczną się rywalizacje sportowe i atrakcje, m.in. scena muzyczna. W programie trzydniowej imprezy są koncerty i kolejne konkurencje sportowe na terenie kampusu Akademii Pomorskiej przy ul. Arciszewskiego. Każdego dnia muzyczne wydarzenia rozpoczynać się będą o godz. 19:00. Finałową gwiazdą tegorocznego święta studentów w Słupsku będzie zespół Strachy na Lachy. Życzymy udanej zabawy!

Zob. zdjęcia: