Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Rekrutacja w ramach programu Erasmus+

Rekrutacja w ramach programu Erasmus+

Szanowni Państwo, informujemy, że Biuro ds. Nauki rozpoczęło rekrutację na wyjazdy na studia w semestrze zimowym 2019/20 w ramach programu Erasmus+

     Rekrutacja potrwa do 30.04.2019 roku. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do Biura ds. Nauki naszej Uczelni, gdzie  można uzyskać szczegółowe informacje (Biuro ds. Nauki, pokój 426, III piętro, Akademia Pomorska w Słupsku, ul. Bohaterów Westerplatte 64). 

         Na wyjazd przyznawane jest wysokie dofinansowanie, w zależności od długości wyjazdu oraz kraju docelowego. Osoby pobierające stypendium socjalne otrzymują co miesiąc DODATKOWO 200 EURO oraz zachowują prawo do pobierania stypendium socjalnego w Akademii Pomorskiej. 

         Zapraszamy serdecznie! Spełnij marzenia i weź udział w międzynarodowej wymianie studenckiej. Pamiętaj, że to pozwoli Ci udoskonalić Twoje umiejętności, zdobyć doświadczenie, wzbogacić CV, a także poprawić znajomość języka obcego i zdobyć nowe przyjaźnie... Wciąż jest możliwość zgłoszenia się na praktyki za granicą! Na praktykę przyznawany jest zwiększony GRANT w wysokości nawet 600 EUR/ miesięcznie. Pomożemy Ci również znaleźć ofertę, która jest związana z Twoim kierunkiem studiów – to pomoże Ci wzbogacić Twoje przyszłe CV. Większość organizacji ma do zaoferowania darmowe zakwaterowanie/ posiłki/ dodatkową wypłatę, więc nie musisz martwić się o finanse!

    Wstępne spotkanie informacyjne odbędzie się 20.03.2019 roku o godzinie 9:00 w sali 10 w Instytucie Neofilologii (ul. Słowiańska 8). W razie potrzeby otrzymają Państwo zwolnienie z zajęć. Zapraszamy!

 

 

Znajdziesz nas tutaj