Podziękowanie od JM Rektora dra hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP

Rektor na kadencję 2020-2024

image alt text

Szanowna Kadro Akademicka,

W dniu 11 marca Kolegium Elektorów reprezentujące środowisko naszej Alma Mater dokonało wyboru Rektora na kadencję 2020-2024. Tę zaszczytną funkcję przekazano w moje ręce za co serdecznie dziękuję. Chcę podkreślić, że możliwość realizowania dalszych przedsięwzięć na rzecz rozwoju Uczelni jest dla mnie i moich najbliższych współpracowników największym mandatem zaufania.

Deklaruję, że podejmę dalsze wysiłki, by dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu realizować nasze cele strategiczne tak, aby nasza Akademia była cenioną jednostką badawczą i dydaktyczną oraz działającą na rzecz społeczności lokalnej. Niech nasza Uczelnia będzie miejscem gdzie Pracownicy, Studenci i Doktoranci mogą realizować swoje plany zawodowe i studiować swoje wymarzone kierunki kształcenia.

Dziękując za Państwa poparcie jeszcze raz podkreślam, że pełnienie funkcji Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku jest dla mnie największym zaszczytem.

dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP

image alt text