KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło
Otwarcie Parku Wodnego w Słupsku

11 lipca br. Park Wodny Trzy Fale został oficjalnie otwarty. W wydarzeniu tym w imieniu JM Rektora AP w Słupsku uczestniczyła dr Monika Waśkow, Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu

oraz Kanclerz naszej Uczelni Sławomir Ziemianowicz, dr Łukasz Młynarkiewicz z Katedry Zarządzania AP w Słupsku i Marzena Łukasik, Dyrektor Biura Rektora.

Akademia Pomorska dwa lata temu podpisała porozumienie z Prezesem Spółki Trzy Fale Grzegorzem Juszczyńskim, w ramach którego nasza Uczelnia – jako partner projektu – zadeklarowała szereg działań prospołecznych dla naszego regionu, które będą realizowane w Parku Wodnym w Słupsku: programy badawcze, edukacyjne, artystyczne i sportowo-rekreacyjne skierowane do dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów.

Zob. zdjęcia: