Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki
Wybory
2020
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Osobowości naszej Uczelni docenione!

Osobowości naszej Uczelni docenione!

Uprzejmie przypominamy, że w tegorocznym plebiscycie na tytuł Osobowości Roku 2019 Kapituła Redakcyjna „Głosu Pomorza” nominowała JM Rektor dr. hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP.
 

Doceniono wkład Pana Rektora w życie naszego regionu - intensywny rozwój Uczelni, realizowane inwestycje na rzecz wysokiego poziomu kształcenia i nauki, tj. dynamicznego rozwoju bazy naukowo-dydaktycznej oraz otwierania nowych, prestiżowych i oczekiwanych kierunków, takich jak prawo.

Dzięki tej nominacji jeszcze aktywniej Akademia Pomorska pojawiła się w mediach i wzmocniła swoją pozycję w regionie.

Pan Rektor uplasował się w czołówce i uzyskał 3. miejsce z ponad tysiącem głosów! 

image alt text

Natomiast na 1. miejscu znalazł się Pan dr n.med. Wojciech Homenda – ordynator Oddziału Hematologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Kroczaka w Słupsku, ale i pracownik naszej Uczelni – wykładowca z pasją, który przekazuje swoją wiedzę studentom kierunków medycznych. Zaszczytne drugie miejsce zajął Pan Michał Jankowski - prezes klubu STK Czarni Słupsk, który ściśle współpracuje z naszą Uczelnią. 

image alt text

Gratulujemy! Cieszy nas fakt, że Akademia zaistniała i jej przedstawiciele zostali docenieni przez tak wiele osób. Wszystkim dziękujemy za wsparcie i uczestnictwo w plebiscycie!

Znajdziesz nas tutaj