KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło
Obóz rekreacyjno-integracyjny w Garczynie

W dniach 01.09.2019-07.09.2019 r. po raz kolejny odbył się obóz rekreacyjno-integracyjny dla studentów AP w Słupsku z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejscem spotkania był ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Garczyn koło Kościerzyny. Pogoda przyniosła uczestnikom obozu nie tylko dobre nastroje, ale i pozwoliła m.in.  na długie i udane wyprawy kajakowe.  Do dyspozycji były także kije nordic walking, boisko do siatkówki i koszykówki, ringo i badminton oraz rowery.

Z żalem studenci naszej Akademii i ich opiekun – mgr Bogusława Medwid, Koordynator ds. Studentów z Niepełnosprawnościami AP w Słupsku, oraz prowadzący zajęcia mgr Marek Pasławski ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu naszej Uczelni opuszczali okolice Garczyna.

Za rok – z pewnością – studenci z organizatorami obozu integracyjnego wrócą nad piękne jezioro, a już dziś kierują oni zaproszenie na kolejne, tym razem zimowe spotkanie integracyjne w górach pod hasłem „ZAWSZE RAZEM!”.

Zob. zdjęcia: