Noworoczny Streetball Turniej

W ramach obchodów 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku 8 stycznia 2019 roku odbył się Noworoczny Streetball Turniej,

w którym wystąpiła obsada międzynarodowa. Zawody wygrała trójka studentów - drużyna o ciekawej nazwie NIE–FAWORYCI. Drugie miejsce zajęły zespoły zza wschodniej granicy – serdecznie gratulujemy! Na kolejnym miejscu uplasowali się  TOMEK i JEGO PRZYJACIELE.

Okazały puchar, ufundowany przez Klub Uczelniany AZS, oraz nagrody rzeczowe dla zawodników pierwszych trzech drużyn - przekazane przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu - wręczył mgr Marek Pasławski (prowadzący fakultet z koszykówki). Wszyscy studenci zostali obdarowani drobnymi upominkami dzięki Pani mgr Ewelinie Winiewicz – Kierownikowi Sekcji ds. Promocji naszej Uczelni.

Już teraz zapraszamy na kolejny wiosenny turniej!

Fotogaleria: