Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Mistrzostwa Akademii Pomorskiej w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Akademii Pomorskiej w Tenisie Stołowym

Z okazji zbliżającego się 50-lecia naszej Uczelni 26 listopada 2018 r. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Duszpasterstwo Akademickie  oraz Klub Uczelniany AZS Akademii Pomorskiej w Słupsku zorganizowały Mistrzostwa Akademii Pomorskiej w Tenisie Stołowym.

           Zawody były na wyjątkowo wysokim poziomie. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami sportowymi; były duże emocje i zacięte pojedynki.

          Pierwsze miejsce w kategorii kobiet zajęła Kamila Zielińska – I Fizjoterapia, drugie miejsce Gabriela Marek – I Filologia Angielska, trzecie miejsce Daniela Kosińska – III Fizjoterapia. W kategorii mężczyzn I miejsce zajął Paweł Dębski, II miejsce Mateusz Formela, III miejsce Mateusz Darznik, wszyscy studenci są z I roku Bezpieczeństwa Narodowego.

       Organizatorzy turnieju: mgr Małgorzata Bieńkowska i mgr Marek Pasławski – pracownicy SWFiS oraz ks. Łukasz Bikun i mgr Danuta Tatara – sympatyk i trener tenisa stołowego gratulują zwycięstwa, dziękując za liczne przybycie i zapraszają na rozgrywki za rok.

Zob.fotogalerię:

                                                                  

Znajdziesz nas tutaj