KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło
Międzynarodowa Konferencja Naukowa ILTERG

Miło nam poinformować, że w dniach 8-10.04.2019 r. w Antalyi (Turcja) odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Language Teacher Education and English Language Teaching”, której współorganizatorem była Akademia Pomorska w Słupsku.

Konferencja była podsumowaniem międzynarodowego projektu ILTERG (International Language Teacher Education Research Group), którego koordynatorem jest Gazi University (Turcja). Partnerami projektu są Akademia Pomorska w Słupsku, University of Évora (Portugalia) oraz Boğaziçi University (Turcja).

Współorganizatorami oraz uczestnikami Konferencji z ramienia Akademii Pomorskiej były: dr hab. Dorota Werbińska, prof. AP, dr Małgorzata Ekiert oraz dr Idalia Smoczyk-Jackowiak z Zakładu Filologii Angielskiej Akademii Pomorskiej.

Zob. zdjęcia: