Kultura polityczna społeczeństwa a bezpieczeństwo państwa

W ramach obchodów Jubileuszu 50-lecia Uczelni Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Słupsku uprzejmie zaprasza na kolejne otwarte zebranie naukowe, które odbędzie się 17 stycznia (czwartek), o godz. 16.30 , w Sali nr 59 Wydziału Filologiczno-Historycznego Akademii Pomorskiej w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22a.

Wykład zatytułowany „Kultura polityczna społeczeństwa a bezpieczeństwo państwa” wygłosi Pan prof. zw. dr hab. Karol Olejnik
(UAM w Poznaniu)

Cykl spotkań z tej okazji zapoczątkowany został wykładem Pana prof. dr.hab. Tadeusza Srogosza z Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Częstochowie w listopadzie ub. roku.
W grudniu odbyło się spotkanie z Panem dr.hab.prof. AP Pawłem Gutem, pracownikiem naszej Uczelni i Archiwum Państwowego w Szczecinie. Na kolejne miesiące br zaplanowane są dalsze spotkania z historykami z różnych ośrodków naukowych kraju.