Konferencja podsumowująca projekt pn. „ASA Akademia Seniora Aktywnego”

26 października br. w Akademii Pomorskiej w Słupsku odbyła się konferencja podsumowująca projekt finansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. „ASA Akademia Seniora Aktywnego”.  Gościem specjalnym konferencji był  Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotr Müller.

Realizacja projektu trwała od marca do października 2018 roku, a w jego ramach odbyły się m.in. panele dyskusyjne, warsztaty, koncerty muzyki poważnej, wykłady, zajęcia laboratoryjne i konferencje.

Projektem objętych zostało ponad ośmiuset słuchaczy z  sześciu Uniwersytetów Trzeciego Wieku ze Słupska, z Ustki, Człuchowa, Bytowa, Łeby i Redzikowa.

W konferencji uczestniczyli prezesi i koordynatorzy sześciu Uniwersytetów Trzeciego Wieku biorących udział w projekcie, wykładowcy naszej Akademii zaangażowani w prace w ramach „ASA Akademii Seniora Aktywnego”, a także słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Zapraszamy do fotogalerii: