Koncert VIVA POLONIA w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

9 listopada br. w naszej Uczelni odbył się uroczysty koncert VIVA POLONIA w setną rocznicę odzyskania niepodległości Polski, po którym nastąpiło wręczenie nagród laureatom i osobom wyróżnionym w konkursie „O100ja Polskości”,

zorganizowanym jako VI edycja konkursu „Dzieje Polaków w XX wieku” przez Dyrekcję i Pracowników Instytutu Historii i Politologii naszej Uczelni.

Zwycięzcom konkursu zorganizowanego w stulecie odzyskania niepodległości Polski serdecznie gratulujemy! Składamy również gorące podziękowania Organizatorom, Wykonawcom i wszystkim Uczestnikom koncertu za piękną muzyczną podróż przez dzieje Polski – od „Bogurodzicy” po współczesną muzykę filmową polskich kompozytorów i piosenki znanych twórców, m.in. Wojciecha Młynarskiego.

Zapraszamy do fotogalerii: