KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Kolejny sukces nauczycieli akademickich naszej Uczelni

Szanowni Państwo!  Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie nauczycieli akademickich naszej Alma Matter.

Wniosek dr hab. Anny Sobieckiej, prof. AP (Instytut Filologii) złożony w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Doskonała nauka – Wsparcie monografii naukowych” uzyskał pozytywną rekomendację i został przeznaczony do finansowania na łączną kwotę 24222,22 zł.

Celem projektu będzie przygotowanie i opublikowanie autorskiej monografii poświęconej przywracaniu pamięci o mniej znanych utworach Michała Bałuckiego oraz prezentacji jego sztuk jednoaktowych, których walory sceniczne pozostają nadal aktualne.
Cieszymy się wspólnie, że efektywne starania nauczycieli akademickich o pozyskiwanie środków zewnętrznych uzupełniane wsparciem administracyjnym, które oferuje Biuro ds. Nauki, a w szczególności Pani Aleksandra Ziółek  (aleksandra.ziolek@apsl.edu.pl) przynosi tak pożądane efekty!!!

Każdy sukces to nasza wspólna praca!!! Serdecznie gratulujemy!!!