KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło
Juwenalia 2019

Znowu nadchodzi ten czas w roku, kiedy władzę nad Słupskiem przejmują studenci Akademii Pomorskiej. Ich panowanie zaczyna się już 15 maja, a wraz z nim  duża dawka dobrej muzyki, sportowych rywalizacji i niezapomnianych emocji.

W związku z obchodami Dni Kultury Studenckiej „Juwenalia 2019”  JM Rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP, ogłosił dla studentów wszystkich lat i kierunków studiów  godziny rektorskie w dniu 15 maja br. (środa) – od godz. 11.00.

15 maja br. o godz. 12:00 spod gmachu naszej Uczelni przy ul. Bohaterów Westerplatte 64 w Słupsku wyrusza Parada Studencka, na którą serdecznie zapraszamy!

Juwenalia 2019 odbędą się w dniach 15 – 17 maja br. na kampusie akademickim w Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego 22 A. W programie tegorocznych Juwenaliów zaplanowano m.in.: śniadanie juwenaliowe, strefę chillout z poranną rozgrzewką w postaci fitnessu i zumby, zawody „Street Ball”, wystawę zdjęć, turniej gier planszowych, koncerty, m.in. zespołu Strachy na Lachy; wystąpią także DJ Hazel oraz DJ Matys.

Zapraszamy do udziału w Juwenaliach 2019 w Słupsku!