Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Integration Week w naszej Uczelni

Integration Week w naszej Uczelni

W naszej Uczelni trwa Integration Week zorganizowany przez pracownice Biura ds. Nauki dla studentów-cudzoziemców, którzy będą studiować w nadchodzącym semestrze akademickim w Akademii Pomorskiej w Słupsku w ramach programu Erasmus+.

            Wizytę w Polsce studenci rozpoczęli spotkaniem organizacyjnym, na którym zostały im przedstawione formalne aspekty ich pobytu w naszej Uczelni oraz wręczone powitalne zestawy gadżetów.

        W ramach Integration Week, którego celem było ułatwienie zaaklimatyzowania się w nowym miejscu oraz umożliwienie  nawiązania pierwszych międzynarodowych znajomości, studenci poznali najbardziej charakterystyczne zakątki Słupska, mieli okazję skosztować gorącej czekolady w Herbaciarni w Spichlerzu, obejrzeć filmy nominowane do tegorocznych Oscarów w Kinie Rejs, poznać swoich mentorów podczas wspólnej kolacji w restauracji oraz wziąć udział w warsztatach ceramicznych.

       Podczas pierwszego tygodnia w Akademii Pomorskiej w Słupsku koordynatorki programu Erasmus+ zauważyły rosnące zainteresowanie nie tylko naszą Uczelnią, ale również  Słupskiem i całym regionem.

Fotogaleria:

 

 

Znajdziesz nas tutaj