KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Integracyjny Wieczór Gier Planszowych

27 lutego br. w Strefie Chillout naszej Uczelni wspólnie z Wypożyczalnią Gier Planszowych / Zgrani / w Słupsku, Samorządem Studenckim naszej Uczelni oraz Punktem Obsługi Osób Niepełnosprawnych AP w Słupsku zorganizowano dla Studentów, Pracowników oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych Integracyjny Wieczór Gier Planszowych,

w którym udział wzięła Prorektor ds. Kształcenia i Studentów AP w Słupsku dr hab. Danuta Gierczyńska, prof. AP.

Gry planszowe przeżywają renesans niemal na całym świecie, także w naszej Akademii. Podczas spotkania można było zagrać w następujące gry: Splendor, Catan, Ego, 5 sekund, Seria Munchkin, 7 cudów świata, Jungle Speed, Carcassonne, Ticket to ride, Dobble i wiele innych.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wieczór pełen emocji i za tak miło spędzony czas.

Fotogaleria: