Gratulacje

Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku z radością informuje, że w dniu 21 października 2019 roku Rada Dyscyplin Naukowych Nauki Prawne oraz Ekonomia i Finanse na Wydziale Prawa i Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego jednogłośnie nadała  Pani dr Annie Korzeniewskiej-Lasocie stopień doktora habilitowanego nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne.

W toku postępowania Habilitantka jako osiągnięcie naukowe wskazała monografię swojego autorstwa zatytułowaną: Państwo, właściciele i ich spadkobiercy wobec mienia pozostawionego przez obywateli polskich w województwach wschodnich międzywojennej Rzeczypospolitej. Studium historyczno-prawne. Monografię wydano nakładem wydawnictwa  Arche w  Gdańsku w 2018 roku. Składamy serdeczne gratulacje!