Gratulacje i podziękowania

W imieniu JM Rektora dr. hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP, pragniemy złożyć serdecznie podziękowania

Pani Edycie Darznik, studentce II  roku SDS filologii angielskiej w AP w Słupsku, studentom  Koła Naukowego „Pomeranian Linguists” przy Katedrze Neoflologii i ich opiekunowi dr. hab. Markowi Łukasikowi, prof. AP, za zorganizowanie świątecznej zbiórki prezentów dla dzieci z sierocińca prowadzonego przez St. Teresa Orphanage Foundation w Songea w Tanzanii.

Serdecznie Państwu gratulujemy i życzymy  kolejnych takich przedsięwzięć zakończonych sukcesem oraz wszelkiej pomyślności i satysfakcji ze zrealizowanych zadań.

W ramach świątecznej zbiórki powstało dziesięć paczek - każda po 20 kg, które zostały wysłane już do Tanzanii.

W imieniu Koła Naukowego „Pomeranian Linguists” serdecznie dziękujemy JM Rektorowi dr. hab. inż. Zbigniewowi Osadowskiemu, prof. AP,  za sfinansowanie całej wysyłki.

Zob.