KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
FUN TABLE QUIZ w naszej Uczelni

Dzień Świętego Patryka, który obchodzimy 17 marca, nie jest jedynie świętem narodowym Irlandii, ale również jednym z najchętniej obchodzonych świąt na świecie, także w Polsce. W naszej Uczelni z tej okazji odbył się pierwszy angielski quiz wiedzy ogólnej -  FUN TABLE QUIZ

zorganizowany przez Pracowników Zakładu Filologii Angielskiej Instytutu Neofilologii Akademii Pomorskiej. Uczestniczyli w nim studenci wszystkich roczników filologii angielskiej, studenci z programu  Erasmus+ i wykładowcy. Quiz ten cieszył się dużym powodzeniem – w teście brało udział aż osiemnaście grup zawodników.

Dr Paul McNamara z Irlandii, wykładowca naszej Uczelni, przybliżył studentom kulturę i historię krajów anglojęzycznych w postaci dziesięciorundowego quizu z nagrodami. Pomogli mu studenci z Organizacyjnej Grupy Szturmowej – Agata Sobiczewska i Aleksy Neczajewski.

Dziękujemy serdecznie Organizatorom i wszystkim Uczestnikom tego wydarzenia, w którym emocji i dobrego humoru nie brakowało.