Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Festiwal Sportu i Nauki w AP-ie

Przyda ci się chwila przerwy od codziennych obowiązków? Chciałbyś się czegoś nauczyć, a przy okazji wziąć udział w dobrej zabawie? Przyjdź na Słupski Festiwal Sportu i Nauki w AP-ie!

Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na trening dla ciała, umysłu i duszy.

Pragniemy przybliżyć mieszkańcom Słupska i subregionu słupskiego tematykę prowadzonych na Pomorzu badań naukowych, zaznajomienia ich z osiągnięciami naukowymi i kulturalnymi. Naszym celem jest krzewienie tradycji, języka, kultury, a także promowanie zdrowego trybu życia już od najmłodszych lat.

W tym roku, pracownicy i studenci Akademii Pomorskiej w Słupsku przygotowali wiele atrakcji rozbudzających umysł i zainteresowania, m.in.:

- gry, konkursy, quizy,

- pokaz tresury psa policyjnego,

- strzelnica laserowa,

- pokaz strojów i tańca historycznego,

- komputerowa diagnostyka stóp,

- kinesiotaping,

- malowanie buziek,

- dużo uśmiechu i zabawy.

9 czerwca 2022 roku zabierz ze sobą dobry humor i dołącz do nas na kampusie!

Będziemy czekać na Ciebie od godz. 10.00 przy ul. Arciszewskiego 22a.

Wstęp bezpłatny!