Czepkowanie w Akademii Pomorskiej

25 czerwca 2019 r. odbyło się w naszej Uczelni uroczyste czepkowanie absolwentów kierunku Pielęgniarstwo Akademii Pomorskiej w Słupsku. Obok rodzin, bliskich i przyjaciół absolwentów w uroczystości wzięły udział władze uczelni, wykładowcy, studenci oraz zaproszeni goście -  m.in. zarząd i przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku.

50 absolwentów pielęgniarstwa otrzymało tradycyjne nakrycie głowy - biały czepek z poziomym czarnym paskiem i złożyło przyrzeczenie. Gratulujemy ukończenia tego etapu kształcenia i życzymy, aby każdy dzień pracy zawodowej niósł ze sobą wiele powodów do  dumy, radości i satysfakcji z wykonywania odpowiedzialnych zadań.

Zob. zdjęcia: