Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Aplikacja APp4 Słupsk już dostępna

Aplikacja APp4 Słupsk już dostępna

APp4 Słupsk to aplikacja mobilna, dzięki której zaczerpniecie wiedzy o Akademii Pomorskiej oraz o mieście i jego okolicach.

Aplikacja pomaga użytkownikom, głównie studentom Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz odwiedzającym miasto turystom, odkryć piękno naszego miasta i regionu, zapoznać się z uczelnią oraz szybko odnaleźć najważniejsze informacje praktyczne, np. adresy i telefony miejsc użyteczności publicznej.

Aplikacja dostępna jest w sześciu językach - angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskim, tureckim i ukraińskim.

Posiada interaktywną mapę, która pomaga odnaleźć lokalizację wielu ciekawych miejsc opisanych w poszczególnych zakładkach aplikacji oraz wyposażona jest w rozmówki dla obcokrajowców, dzięki którym można nauczyć się niezbędnych polskich zwrotów wykorzystywanych w różnych codziennych sytuacjach, w tym na uczelni.


Aplikacja została zaprojektowana i opracowana przez studentów Akademii Pomorskiej w Słupsku pod nadzorem ich opiekunów naukowych.

 

 

 

Aplikacja jest już dostępna w sklepie Google Play (Android):

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.apsl.app4slupsk&fbclid=IwAR320m8Th-sSblx9Fc38943m3-nn6-U_697FMB4GyxCu_MBVNPYs0nvQzTs

 

oraz w sklepie App Store (iOS):

https://apps.apple.com/us/app/app4s%C5%82upsk/id1561322634?fbclid=IwAR0X3xSZfHMYapb70sHhC-9S94fjbXWaZObq32YGWgwXksvEirtFDlX1P64

 

Zachęcamy do zapoznania się z aplikacją.

Znajdziesz nas tutaj