KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Ankiety w Wirtualnym Dziekanacie

W związku z nietypową sytuacją przeciwdziałania rozszerzaniu się pandemii wywołanej COVID19 zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim 2020 roku odbywały się w zdecydowanej większości w formie zdalnej.

W trosce o jakość kształcenia oraz dokładając wszelkich starań w celu monitorowania potrzeb i problemów wynikających z zaistniałej sytuacji zostały przygotowane ankiety ewaluacyjne dotyczące tego procesu. Ankiety przygotowane zarówno dla studentów jak i wykładowców zostały umieszczone w Wirtualnym Dziekanacie. Namawiamy gorąco do ich wypełnienia.

Wszelkie uwagi wniesione przez studentów i wykładowców pozwolą na podjęcie stosownych działań usprawniających proces kształcenia i podnoszących jego jakość.