Akcja Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego - ZAPEWNIJ ZWIERZAKOM PRZETRWANIE ZIMĄ

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Akademii Pomorskiej w Słupsku ogłasza zbiórkę rzeczy potrzebnych zwierzakom ze słupskiego schroniska.

image alt text

Zbiórkę zaczęliśmy w poniedziałek (26.11.2018 r.) i będzie trwała do końca zimy.
Najpotrzebniejsze rzeczy:
✔KOCE
✔RĘCZNIKI
✔SUCHA KARMA
✔MOKRA KARMA
(szczególna prośba – lepiej kupić jedną lub dwie puszki droższej i bardziej wartościowej karmy niż pięć puszek najtańszej).
               Potrzebne rzeczy można przynosić w każdy PONIEDZIAŁEK i ŚRODĘ do Biura RUSS (Dom Studenta nr 4, ul. Arciszewskiego 22) od godziny 15.30 do 16.30. Gdyby dyżur w biurze miał się nie odbyć – poinformujemy o tym.