Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Akademia Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej

Akademia Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej

W dniach 5-11 sierpnia br. gościmy w Akademii Pomorskiej w Słupsku autorów szkoleń i przybyłych uczestników spotkania pod nazwą Akademia Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej #zaPROJEKTowani.

     W imieniu władz Uczelni zebranych gości powitał Prorektor ds. Nauki dr hab. inż. Aleksander Astel, prof. AP. W debacie 5 sierpnia brała udział kierująca Sekcją Promocji w Biurze Rektora AP w Słupsku Ewelina Winiewicz.

     Akademia Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej #zaPROJEKTowani to ważne forum, które umożliwia reprezentantom samorządów studenckich z całej Polski rozwój umiejętności planowania i realizacji projektów oraz zarządzania zespołem. Wydarzenie to jest również najlepszą okazją do wymiany doświadczeń przedstawicieli samorządów studenckich, poszerzenia wiedzy z zakresu strategii dotyczących projektów oraz przekazania dobrych praktyk w działalności studenckiej. Podczas kilkudniowego szkolenia uczestnicy mogą skorzystać z szeregu warsztatów, a także z możliwości konsultacji ze specjalistami w swoich dziedzinach.

    Bardzo się cieszymy, że Akademia Pomorska jest gospodarzem tego wydarzenia. Życzymy naszym Gościom spełnionych planów i zamierzeń oraz pomyślnych dni w Słupsku.

Zob. zdjęcia:

 

 

Znajdziesz nas tutaj