Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Zapraszamy na studia do Akademii Pomorskiej

Zapraszamy na studia do Akademii Pomorskiej

Zarządzanie transportem-spedycją- logistyką to specjalność na kierunku zarządzanie w Akademii Pomorskiej w Słupsku,

dzięki której studenci zdobywają wiedzę pozwalającą im na planowanie i realizację obsługi transportowo–spedycyjno–logistycznej w zakresie krajowego i międzynarodowego obrotu towarów.

            Po ukończeniu studiów będą oni specjalistami wykształconymi na potrzeby jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się obecnie branż usługowych. Z klasyfikacji zawodów w kraju wynika, że logistyka jest deficytowym sektorem naszego rynku pracy; umożliwia znalezienie pracy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Zarówno wiedza, jak i umiejętności uzyskane w trakcie studiów otwierają absolwentom karierę zawodową w przedsiębiorstwach eksportowych i importowych, w urzędach i agencjach celnych, a także w firmach konsultingowych czy w przedsiębiorstwach transportu samochodowego. Do bardzo popularnych stanowisk pracy należą tu m.in.: kontroler przepływów logistycznych i spedytor międzynarodowy, menedżer logistyki i transportu, specjalista ds. zakupów czy też specjalista ds. planowania. Wiedzę i umiejętności uzyskane podczas tego typu studiów można także wykorzystać w ramach rozwoju własnej firmy.

Zapraszamy serdecznie na studia w Akademii Pomorskiej: https://rekrutacja.apsl.edu.pl/Rekrutacja/Oferta/Studia-1-stopnia/Zarzadzanie/Zarzadzanie-transportem-spedycja-logistyka

Znajdziesz nas tutaj