Sukces drużyny Akademii Pomorskiej

Drużyna Akademii Pomorskiej w futsalu odnosi kolejne sukcesy podczas meczów w ramach Ekstraligi Kobylnica.  W ostatnim meczu pokonała drużynę Baltic Team z wynikiem 6:4, co daje jej obecnie piąte miejsce po 6 kolejce. Drużyna naszej Uczelni ma jeszcze szansę znaleźć się w ścisłej czołówce, gdyż to dopiero półmetek rozgrywek.

Warto zwrócić uwagę, że student II roku bezpieczeństwa narodowego w Instytucie Bezpieczeństwa Narodowego Akademii PomorskiejKrzysztof Kobalczyk pozostaje na pierwszym miejscu w walce o tytuł "Króla Strzelców" z ilością 16 bramek. Niestety, ostatni mecz w lidze okazał się dla niego pechowy ze względu na kontuzję stawu skokowego, która wykluczyła go z gry na minimum 2 miesiące.

Drużynie AZS Akademia Pomorska Słupsk gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko w rozgrywkach Ekstraligi Kobylnica!

źródło zdjęcia i więcej informacji: http://www.kobylnica.extraliga.pl/index.php?mod=Home&ac=NewsDetails&n_id=129