KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla studentów naszej Uczelni

24 stycznia 2018 roku podczas uroczystej gali w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku wyróżniono najlepszych studentów z Pomorza, którym Marszałek Mieczysław Struk wręczył stypendia za osiągnięcia naukowe.

Tradycja tego rodzaju uroczystości sięga  2002 roku, gdy Samorząd Województwa Pomorskiego  po raz pierwszy wyróżnił najwybitniejszych studentów. Studenci, którzy – będąc mieszkańcami województwa pomorskiego – uzyskali średnią ocen nie mniejszą niż 90% średniej możliwej do zdobycia na wybranym kierunku studiów oraz wyróżnili się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi, zostali wyróżnieni podczas uroczystej gali w Gdańsku.

W gronie tegorocznych stypendystów jest czworo studentów z Akademii Pomorskiej w Słupsku: Anna Kowalczyk, studentka II roku pedagogiki SDS, Monika Willich z III roku pedagogiki SPS,  Hanna Rugała z II roku pedagogiki SDS i Paweł Pażontka-Lipiński z II roku biologii SDS. Wyróżnionym studentom serdecznie gratulujemy!