KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Rozgrywki futsalowe z drużyną AP

W Kobylnicy  odbywają się rozgrywki w futsalu – extraliga.pl, w których uczestniczy drużyna Akademii Pomorskiej w Słupsku.

W ramach Ogólnopolskiej Ligi Szóstek po pięciu meczach drużyna naszej Uczelni  zajmuje 6 miejsce (awans z 8 miejsca) . Nasi studenci wygrali do tej pory dwa spotkania z zespołem „Kwiaciarnia Casablanka” oraz „Bar pod Dzikiem”. Przegrali dwa mecze z zespołami „Redar Słupsk” oraz „KS Damnica”; jeden mecz z „Kamir Team Słupsk” zakończył się remisem.

Student drugiego roku bezpieczeństwa narodowego AP w Słupsku – Krzysztof Kobalczyk awansował na pierwsze miejsce w ilości strzelonych bramek podczas turnieju. Nasz zawodnik zdobył podczas dotychczasowych meczy 16 bramek dla naszej Uczelni. Gratulujemy!

Do końca ligi pozostało jeszcze siedem spotkań, w których nasi studenci będą walczyć o kolejne punkty dla Uczelni. Kibicujemy więc przy kolejnych rozgrywkach!

Opiekunem drużyny jest mgr Marek Pasławski ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AP w Słupsku.

Więcej informacji dostępnych jest również na stronie www.kobylnica.extraliga.pl